Donderdag
17 januari 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Zaterdag
19 januari 2019  om 
21-45
SINT-TRUIDEN (3800) Gazometerstraat: Feestzaal
PRINSEN PRONKZITTING
Zaterdag
19 januari 2019  om 
23-45
OPHOVEN (3640) De Belder 17: Sporthal de Belder
CARNAVALS HAPPENING ZWEITZOKSKES OPHOVEN
Zaterdag
26 januari 2019  om 
23-45
BREE (3960) Opitterkiezel 240: Itterdal
Zaterdag
2 februari 2019  om 
20-30
TIENEN (3300) St Jorisplein: De Manége
JATIENEN SCHLAGERT
Zaterdag
2 februari 2019  om 
23-00
ZOERSEL (2980) Spiegeltent: Dorpsplein
AMBIANCEFESTIVAL ZOERSEL KERMIS
Donderdag
14 februari 2019  om 
20-00
KLERKEN (8650) Stokstraat 1: De Vleugels
CARNAVALFUIF
Vrijdag
15 februari 2019  om 
20-00
MAARKEDAL (9680) Maarkeweg 65: GC Het Marca
Vrijdag
15 februari 2019  om 
22-00
WEVELGEM (8560) Kortrijkstraat 321: Forest a Winterbar
NACHT VAN DE AMBIANCE
Zaterdag
16 februari 2019  om 
23-45
KNOKKE-HEIST (8300) De Vrièrestraat 51: Ravelingen
CARNAVAL KNOKKE
Vrijdag
22 februari 2019  om 
23-45
ANTWERPEN (2000) Rijnkaai 150: Waagnatie Moose Bar
Zaterdag
23 februari 2019  om 
22-00
AARSCHOT (3200) Demervallei: Stadsfeestzaal
OSSCHOTS SCHLAGERFESTIVAL
Zaterdag
23 februari 2019  om 
23-45
RIJKEVORSEL (2310) Hoek 23: Café Den Booze
NACHT VAN HET NEDERLANDSTALIGE LIED
Dinsdag
26 februari 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Woensdag
27 februari 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Donderdag
28 februari 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Vrijdag
1 maart 2019  om 
20-30
HARELBEKE (8530) Eilandstraat 6: CC Het Spoor
HARELBEKE SCHLAGERT
Zaterdag
2 maart 2019  om 
19-00
WAREGEM (8790) Eugene Bekaertlaan 61: Feesttent
OKTOBERFEST
Zaterdag
2 maart 2019  om 
22-00
ZONHOVEN (3520) Marktplein: Feesttent
CARNAVAL
Zondag
3 maart 2019  om 
15-30
OPHASSELT (9500) Hasseltsestraat 13: PZ De Garve
DE SWINGENDE ZONDAG
Zondag
3 maart 2019  om 
23-00
AARDENBURG (4527 AE) NL Kaai 32: De Kaaipoort
CARNAVAL
Dinsdag
5 maart 2019  om 
00-30
OLMEN (2491) OPGELET! Nacht van maandag op dinsdag!
Heistraat z/n: Kantine FC Germeer
GROOT CARNAVALBAL
Woensdag
6 maart 2019  om 
01-00
TONGEREN (3700) OPGELET! Nacht van dinsdag op woensdag!
Grote Markt: Feesttent
CARNAVAL
Maandag
11 maart 2019  om 
22-00
BORGLOON (3840) Speelhof 9: Café Hasbania
CARNAVAL
Dinsdag
12 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Woensdag
13 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Donderdag
14 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Vrijdag
15 maart 2019  om 
23-00
LEDEBERG (9050) Ledebergplein 30: Theaterzaal
CARNAVALBAL
Dinsdag
19 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Woensdag
20 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Donderdag
21 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Zaterdag
23 maart 2019  om 
20-45
DIEPENBEEK (3590) thv Marktplein 9: Feesttent
CARNAVAL
Zaterdag
23 maart 2019  om 
23-30
OETINGEN (1755) Kerkplein: Feesttent voetbalplein
50 JAAR SK OETINGEN
Zondag
24 maart 2019  om 
23-30
ANTWERPEN (2000) Grote Markt 21: Bonaparte
CARNAVAL
Dinsdag
26 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Woensdag
27 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Donderdag
28 maart 2019  om 
14-30
LAUWE (8930) Larstraat 198b: New Etropal
Vrijdag
29 maart 2019  om 
20-30
HASSELT (3500) Gouverneur Verwilghensingel: Ethias Arena
HET SCHLAGERFESTIVAL
Zaterdag
30 maart 2019  om 
20-30
HASSELT (3500) Gouverneur Verwilghensingel: Ethias Arena
HET SCHLAGERFESTIVAL
Zondag
31 maart 2019  om 
15-00
HASSELT (3500) Gouverneur Verwilghensingel: Ethias Arena
HET SCHLAGERFESTIVAL
Dinsdag
2 april 2019  om 
14-00
BOORTMEERBEEK (3190) Hanswijkstraat 5: Movri
Voor meer info of reservaties kan je contact opnemen met Jenny op
0475 53 15 86
Woensdag
3 april 2019  om 
14-00
BOORTMEERBEEK (3190) Hanswijkstraat 5: Movri
Voor meer info of reservaties kan je contact opnemen met Jenny op
0475 53 15 86
Zaterdag
6 april 2019  om 
20-30
HASSELT (3500) Gouverneur Verwilghensingel: Ethias Arena
HET SCHLAGERFESTIVAL
Zondag
7 april 2019  om 
01-00
OVERIJSE-MALEIZEN (3090) Opgelet! Nacht van zaterdag op zondag!
Hoeilaartsesteenweg 56: De Rank
FOUTE FUIF
Zaterdag
13 april 2019  om 
23-00
MOORSLEDE (8890) Iepersestraat 52B: GC De Bunder
Zondag
14 april 2019  om 
16-30
KAMPENHOUT (1910) Gemeenteplein: Feesttent
CARNAVAL
Zaterdag
20 april 2019  om 
23-00
AALST (9300) Horebekeveld: Feesttent
AREND CARNAVAL
Vrijdag
26 april 2019  om 
23-30
MARIAKERKE (9030) Trekweg/Zomerliefstraat: Feesttent
ZOMERLIEFKERMIS
Zaterdag
27 april 2019  om 
22-00
ZELLIK (1731) Noorderlaan 20: CC De Hoorinck
Zondag
28 april 2019  om 
00-15
LENDELEDE (8860) Dorpsplein 28: Café de Club
Dinsdag
30 april 2019  om 
22-00
WELLEN (3830) Bosstraat 75: Feesttent
BOSKERMIS
Zaterdag
11 mei 2019  om 
20-30
GERAARDSBERGEN (9500) Onkerzelestraat 280: De Doos (De Gavers)
Zaterdag
11 mei 2019  om 
23-30
AALST (9300) Albrechtlaan 115: ‘t Forum
SCHLAGERPARADE
Zaterdag
18 mei 2019  om 
20-00
HALLE (1500) Joseph Possozplein: CC ’t Vondel
FOUTE NACHT
Zondag
19 mei 2019  om 
14-30
WORTEGEM-PETEGEM (9790) Processiestraat: Feesttent
WORTEGEMSE FEESTEN
Zaterdag
25 mei 2019  om 
20-00
ST-PIETERS-LEEUW (1600) Galgstraat 33: De Lantaarn
Zaterdag
25 mei 2019  om 
22-15
AFFLIGEM Portugeesstraat:
Openlucht
WIJKFEEST
Donderdag
30 mei 2019  om 
22-00
DESTELBERGEN (9070) Dendermondestwg 670: Feesttent
Zaterdag
1 juni 2019  om 
18-30
NIEUWRODE (3221) Dendermondestwg 670:
Feesttent
FESTIVAL ALLE BELGEN
Zaterdag
1 juni 2019  om 
22-00
LOKEREN (9160) Everslaarstraat 209: De Pelgrim
Maandag
3 juni 2019  om 
19-30
ZWIJNAARDE (9052) Dorpsstraat: Kiosk
ZWIJNTJESKERMIS
Vrijdag
7 juni 2019  om 
22-00
LOVENDEGEM (9920) Lostraat 93: Feesttent
WIJKKERMIS LO
Vrijdag
7 juni 2019  om 
22-15
MIDDELKERKE (8430) Marktplein: Feesttent
SLUZE KERMESSE
Zondag
9 juni 2019  om 
15-30
URSEL (9910) Urseldorp 39: Pallieter
Zondag
9 juni 2019  om 
18-00
ST-KRUIS-WINKEL (9042) Albert Desmetstraat: Feesttent
Dinsdag
11 juni 2019  om 
21-00
OOSTERZELE (9860) Dorp: Podium
SINKSENKERMIS
Vrijdag
14 juni 2019  om 
20-00
TURNHOUT (2300) Industriezone Verloren Kost: Feesttent
TRUCKERS VOOR KINDEREN
Zaterdag
15 juni 2019  om 
20-00
KERMT (3510) Diestersteenweg 204: Kermeta
HET SCHLAGERFEEST KERMT
Zaterdag
15 juni 2019  om 
22-45
ST-GILLIS-DENDERMONDE (9200) Otterstraat: Gildenhuis
DKV NENOEKAF SCHLAGERT
Zondag
16 juni 2019  om 
17-00
KEERBERGEN (3140) Mechelsebaan 70: Feesttent Café t Spieke
Zaterdag
22 juni 2019  om 
21-30
ZWALM (9630) Zuidlaan 19: Café Ysebaert
10 JAAR CAF2 YSEBAERT MINI-SCHLAGERFESTIVAL
Zaterdag
22 juni 2019  om 
23-45
BRUGGE (8000) Binnenweg 4: Het Entrepot
Zondag
30 juni 2019  om 
16-30
TORHOUT (8820) St-Henricusstraat/Zonstraat: Feesttent
ST-HENRICUS KERMIS